Jennifer Aniston - 5
Zdroj: Profimedia
Biologické hodiny neúprosně tikají

JE TO UŽ TADY?! Jennifer Aniston (49) promluvila o dítěti!

Populární herečka Jeniffer Aniston oslaví zanedlouho padesáté narozeniny. Hvězda filmu Dumplin', ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí, samozřejmě nechyběla na premiéře. Neskutečně jí to seklo. Ale to nebylo takovým překvapením jako její slova o miminku.

9 fotek
Když se o Jennifer Aniston řekne, že se stala hvězdou večera, určitě to není ani trochu přehnané. Černé mini šaty daly na odiv její křivky, a tak v nich perfektně vyniklo její dokonalé tělo, za které by se nemusely stydět ani o třicet let mladší kolegyně.

Na premiéře filmu Dumplin', která se konala 7. prosince, se ukázalo hodně filmových hvězd. Mezi ty nejzářivější rozhodně patřila představitelka seriálové Rachel Green z Přátel. Herečka, která nestárne, si premiéru parádně užívala. A bylo na ní vidět! Že věk je jen číslo a sama se cítí mladší, potvrdila i ona sama v rozhovoru pro časopis Elle. Ani po rozchodu s Justinem Therouxem nevyloučila to, že by ještě někdy ráda založila rodinu. Řekla přímo, že chce dítě!

Dočká se tato krásná herečka těhotenství? A třeba i s jejím bývalým partnerem Bradem Pittem (54), o jejichž snovém vztahu se dlouho povídalo? Přeci jen, stará láska nerezaví a Brad je po rozchodu s Angelinou Jolie (43) opět k mání.

Autor: Prásk.tv

Diskuze