To nedomyslel

FOTO: Mladý otec si nemohl najít práci. Po zhlédnutí jeho obličeje vám bude DŮVOD hned jasný!

Škoda toho kluka

FOTO: Pamatujete na dívčího idola Aarona Cartera? Skončil ve vězení a takhle teď vypadá!

Temná minulost

Nikola B. (†21) ze šílené online nehody: Před smrtí seděla za otřesný čin!

Přísný rozsudek

ŠÍLENÝ DŮVOD: Znásilněná dívka po činu otěhotněla. Soud ji poslal na 30 let do vězení!

Rychlý pád

Z luxusu na samé dno: Zuzaně ležel celý svět u nohou, teď je na oddělení se zvýšenou ostrahou!

Co je moje, není tvoje

POZOR: Co se stane, když najdete cizí telefon a nevrátíte ho majiteli? Tohle vám hrozí!

Kruté osudy

UKÁZKA: Jak slaví Holky pod zámkem Vánoce? Ani děti mi nenapíšou, smutní Dagmar!

Naivka

Po rande si odvedl dívku domů a druhý den ji nechal v bytě samotnou. Bude toho litovat do konce života!

Nepříjemný rozhovor

EXKLUZIVNĚ: Slavný moderátor půjde nejspíš do vězení! Co k případu řekl?

Z ostudy kabát

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Půjde známý český moderátor za mříže? Víme, co udělal!

Těžký životní osud

VIDEO: Holky pod zámkem „První den jsem měla hrozný strach, že to nepřežiju,“ říká Marie.

Nikdy neříkej nikdy!

Kajínek promluvil o SVATBĚ: Stane se z přítelkyně Magdy paní Kajínková?

Nostalgické setkání

POŘÁDNÉ NERVY: Z čeho měl Kajínek obavy po propuštění? Jedné osobě se musel o víkendu postavit tváří v tvář!

Případ lidské hlouposti

Policisté zastavili muže, který vezl skupinu lidí: Při bližším prozkoumání nevěřili vlastním očím!

Jen zelená to může být

Jak Kajínek k zelenému tílku přišel: Omilostněný vězeň prozradil tajemství svého outfitu!

Užil si to?

JE TO VENKU: Jiří Kajínek bez servítek promluvil o první vytoužené noci s přítelkyní Magdou!