Běh na dlouhou trať

VIDEO: Jana z Malých lásek měsíce po porodu. Prozradila, jak to má se synem! Dojemná slova vás dostanou

Nemohla tomu uvěřit

ZÁZRAK v Malých láskách: Neplodná Jana (45) pět let před padesátkou otěhotněla! Co na to dospělé děti?

Silné životní příběhy

DRAMA v Malých láskách: Novorozeně bude s neléčitelnou diagnózou bojovat o život!

Napínavé chvíle

Drama v Malých láskách: Já už na to s***, já jdu pryč!" křičela naštvaná prvorodička

Držíme palce!

Jak se dnes daří zadlužené Simoně a Lukášovi z Malých lásek? Jde jim o střechu nad hlavou!

Nepříjemné chvíle

DRSNÉ VIDEO z Malých lásek: Klystýr dal opuštěné Andree pořádně zabrat!

Trochu děsivé

Rapper z Malých lásek má vytetované dvě slzy přímo pod okem! Víte, co to znamená?

Kdo s koho?

HLASUJTE: Který pár z Malých lásek se k sobě nejméně hodí?

Netrpělivý otec

Otec z Malých lásek křičí na těhotnou partnerku: Ne*er mi, ti říkám!

Další změna

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Kinga z Malých lásek týden po porodu udělala nevšední věc! Změnilo jí to život

Drsný zážitek na sále

Malé lásky: Manželka rodí, on flirtuje se sestřičkou! Tohle ji nejvíc zranilo. VIDEO

Skvělé novinky

Portál Nova Plus investuje do nových pořadů vlastní výroby: Teště se na Milana Peroutku v roli moderátora!

Úspěch

NESKUTEČNÉ: Kolik z vás zaujaly Malé lásky? Poslední díl dosáhl milionové hranice!

Malé lásky

VIDEO: „Nepotřebuju se u porodu po****!“ Diskuze na porodním sále je hodně emotivní!

Brzy to vypukne

VIDEO: Mejdan na porodním sále. Takhle šíleně vypadala maminka pod vlivem rajského plynu!