Chudák holka

JE NA TOM ŠPATNĚ: Nika z Robinsonova ostrova skončila v nemocnici! Co se jí stalo?

Vše nejlepší!

FOTO: Robinsonka Nika oslavila kulaté narozeniny a změnila se k nepoznání! Líbí se vám ještě?

Jako chameleon

FOTO: Nika z Robinsonova ostrova opět změnila image a je skoro k nepoznání! Není to už moc?

Kráska v růžové

PŘEKVAPIVÉ: Robinsonka Nika ukázala další změnu image. Tohle teda bije do očí! FOTO

Důležitý člověk

FOTO: Robinsonka Nika ukázala jednu z nejbližších osob. V dětství ji nemilosrdně zakopala pod postel!

Ve své kůži

NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO: Robinsonka Nika se svlékla úplně donaha! Ukázala tetování v plné kráse

Ňadra dmoucí

Robinsonka Nika ukázala starou fotku a lidé nestačí zírat! Věděli jste, že měla obrovská prsa?

Neměla to vůbec snadné

ŠÍLENÉ DETAILY: Nika z Robinsona popsala, proč zkolabovala! Z jejích myšlenek se dělá mdlo

Reklama na anorexii

DRASTICKÉ FOTO: Robinsonka Nika ukázala po vypadnutí z Ostrova nahé tělo kost a kůže! Strašný pohled

Bude to boj!

HLASUJTE! Kdo se podle vás DNES zachrání z Ostrova vyloučení?

Drsný život na ostrově

Z TOHO MRAZÍ: Nika promluvila o noční můře na ostrově! Co já jsem to vychovala, říkala jí máma

Hádky Robinsonek

Nika se drsně opřela do Petry: Zablokovala jsem si ji na facebooku i Instagramu. Tady je důvod!

Skoro lysinka

DRSNÉ VIDEO: Robinsonka Nika si oholila hlavu strojkem! Pro šokované fanoušky celý proces natočila

Hlavně zdravě

PODIVNÝ ZÁKAZ: Namakaný přítel Niky nechce, aby kráska cvičila. Důvod vás překvapí!

Bude to napínavé

VYPJATÉ EMOCE: Co totálně zlomí Niku na Robinsonově ostrově?

Statečná žena

PŘIZNÁNÍ: Proč se Nika doopravdy přihlásila do Robinsonova ostrova? Strašně to bolelo, říká!