Každá sranda něco stojí

VELKÉ PENÍZE: Petra z Ostrova prozradila, kolik peněz utrácí na klinice za botox! To je síla

Mládí vpřed

VIDEO: Petra z Robinsonova ostrova ukázala rozkošnou sestru! Budete se divit, jak vypadá!

Srdce na správném místě

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

Hádky Robinsonek

Nika se drsně opřela do Petry: Zablokovala jsem si ji na facebooku i Instagramu. Tady je důvod!

Tetchle i mechtle?

PLETKY PO OSTROVĚ: Playmate Petra randí s jedním z Robinsonů? Romantická líbačka budí rozpaky!

Začátky kariéry

PŘIZNÁNÍ! Petra z Ostrova nevěděla, do jaké show se hlásí: Na casting jsem přišla v plavkách a všichni se mi smáli!

Drsný začátek kariéry

NECHUTNÝ PODVOD: Petra z Robinsonova ostrova promluvila o tom, jak ji zneužili!

Bude to drama

DRSNÉ VIDEO: Zásah doktorů! Playmate Petra na Robinsonově ostrově zkolabovala!

Plastic people

Všimli jste si toho? Petra z Ostrova nemá jen plastiku prsou! Velký komplex ji dohnal pod kudlu víckrát

Bude se na co dívat

SEXY SOUBOJ: Playmate Petra z Robinsonova ostrova ukázala obří prsa včetně bradavek!

Tak jak to tedy s ním má?

ODHALENO: Playmate Petra z Ostrova konečně promluvila o příteli! Jejich vztah je hodně netradiční

Koho okouzlila?

NEČEKANÉ ODHALENÍ: Petra z Ostrova sbalila známého a mocného muže! Jde z něj strach

Drsná kráska

GALERIE: Playmate Petra z Robinsonova ostrova nafotila odvážné fotky! Ukázala nejen obří silikony...

Silikonová kráska

FOTO: Playmate Petra z Robinsonova ostrova je nyní brunetka a je ještě více sexy. Tohle hodně překvapí

Začíná jít do tuhého

VIDEO: První hádka na Robinsonově ostrově! Iveta se pustila do playmate Petry

Jedna lepší než druhá

Nejlepší hlášky: Takhle Playmate a trafikantka z Robinsonova ostrova perlí!