Jako chameleon

FOTO: Nika z Robinsonova ostrova opět změnila image a je skoro k nepoznání! Není to už moc?

Kráska v růžové

PŘEKVAPIVÉ: Robinsonka Nika ukázala další změnu image. Tohle teda bije do očí! FOTO

Kráska s oholenou hlavou

ŽHAVÉ FOTO: Robinsonka Nika je zpět v plné síle! Ukázala hodně intimní fotku

Život Robinsonky

Fanoušci v šoku: Co se stalo s Robinsonkou Nikou? Rozešla se s přítelem a zmizela!

Opravdu lákavé

Robinsonka Nika nabízí na sociální síti své služby: Tušíte, co dělá?

Důležitý člověk

FOTO: Robinsonka Nika ukázala jednu z nejbližších osob. V dětství ji nemilosrdně zakopala pod postel!

To nikdo nečekal

TOMU NEUVĚŘÍTE: Nika zachycena na lavičce při polibku s rivalem z Ostrova! FOTO jako důkaz

Teď vypadá sexy

Robinsonka Nika konečně vysvětlila, jak přišla k velkým ňadrům! Pomohl jí plastický chirurg?

Ve své kůži

NEJŽHAVĚJŠÍ FOTO: Robinsonka Nika se svlékla úplně donaha! Ukázala tetování v plné kráse

Ňadra dmoucí

Robinsonka Nika ukázala starou fotku a lidé nestačí zírat! Věděli jste, že měla obrovská prsa?

Neměla to vůbec snadné

ŠÍLENÉ DETAILY: Nika z Robinsona popsala, proč zkolabovala! Z jejích myšlenek se dělá mdlo

Reklama na anorexii

DRASTICKÉ FOTO: Robinsonka Nika ukázala po vypadnutí z Ostrova nahé tělo kost a kůže! Strašný pohled

Snad se nevzdá

DOJEMNÝ VZKAZ rozplakal fanoušky: Co jim Petra sdělila po vyřazení z Mayonu?

Drsný život na ostrově

Z TOHO MRAZÍ: Nika promluvila o noční můře na ostrově! Co já jsem to vychovala, říkala jí máma

Hádky Robinsonek

Nika se drsně opřela do Petry: Zablokovala jsem si ji na facebooku i Instagramu. Tady je důvod!

Skoro lysinka

DRSNÉ VIDEO: Robinsonka Nika si oholila hlavu strojkem! Pro šokované fanoušky celý proces natočila