Snaží se!

PŘÍSNÉ HODNOCENÍ: Co řekl odborník na obrazy Playmate Petry z Ostrova? Budete hodně překvapení!

Problémová holka?

Petra z Robinsona si zahrává s pravidly Facebooku: Na profilu zveřejnila dost nevhodný obsah!

Reklama na anorexii

DRASTICKÉ FOTO: Robinsonka Nika ukázala po vypadnutí z Ostrova nahé tělo kost a kůže! Strašný pohled

Bude to boj!

HLASUJTE! Kdo se podle vás DNES zachrání z Ostrova vyloučení?

Snad se nevzdá

DOJEMNÝ VZKAZ rozplakal fanoušky: Co jim Petra sdělila po vyřazení z Mayonu?

Na ostrově přituhuje

VIDEO: Soutěžící z Robinsonova ostrova jen v titěrných tangách! Čí je tenhle chlupatý zadeček?

Každá sranda něco stojí

VELKÉ PENÍZE: Petra z Ostrova prozradila, kolik peněz utrácí na klinice za botox! To je síla

Mládí vpřed

VIDEO: Petra z Robinsonova ostrova ukázala rozkošnou sestru! Budete se divit, jak vypadá!

Srdce na správném místě

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

Ze zákulisí

Modelka a manželka Ondřeje Novotného: Na Ostrov bych nikdy nejela! Co jí Ondra svěřil?

Rozhovor s robinsonem

EXKLUZIVNĚ: Miloš z Robinsonova ostrova si postěžoval na Radovana! V čem ho tak zklamal?

Drsný život na ostrově

Z TOHO MRAZÍ: Nika promluvila o noční můře na ostrově! Co já jsem to vychovala, říkala jí máma

Hádky Robinsonek

Nika se drsně opřela do Petry: Zablokovala jsem si ji na facebooku i Instagramu. Tady je důvod!

Hazard se životem?

Policistka Tereza byla po vyloučení z Ostrova v ohrožení: Neuvěříte, co nebezpečného vozí v autě!

Byly tetchle mechtle?

Milostné hrátky na Ostrově: Kdo se komu líbil, a jak Robinsoni řešili nedostatek sexu?

Skoro lysinka

DRSNÉ VIDEO: Robinsonka Nika si oholila hlavu strojkem! Pro šokované fanoušky celý proces natočila