Napínavé chvíle

Drama v Malých láskách: Já už na to s***, já jdu pryč!" křičela naštvaná prvorodička

Má v tom jasno

PŘEKVAPIVÁ ZPOVĚĎ: Manželka Tomáše Kluse šokuje vyjádřením o porodu! Je to vážně normální?

Bolestivá ztráta

Žena († 36) čekala dvojčata, ke konci těhotenství najednou zemřela. Lékaři přehlédli zásadní věc!

Tajemství porodu

PŘIZNÁNÍ: Nikol Štíbrová promluvila o císařském řezu a problémech, které zažívala!

Klobouk dolů

Porotce MasterChefa Marek Raditsch o porodu manželky: „Dvanáct hodin tam ležela a nešlo to!“

Malý velký potomek

Těhotná měla břicho gigantických rozměrů! Samotnou by ji nenapadlo, co z ní „vyjde“

Zázrak zrození

MAGICKÝ POROD: Nový typ císařského řezu v přímém přenosu bere dech! Dítě vylézá z bříška samo

Břicho jako šatní skříň

FOTO: Zoufalé matce se pořád zvětšovalo břicho! Lékař v ní během porodu zapomněl část oblečení

Malá krasavice

NEUVĚŘITELNÝ ÚKAZ: Dítě se narodilo předčasně a lékaři nevěřícně zírali! Kde k tomu přišlo?

Hurá, jsem tady!

Fotka čerstvého miminka po císařském řezu se stala hitem! Tenhle pohled se skoro nikomu nepoštěstil

Takové štěstí

GRATULUJEME: Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se stala podruhé maminkou! Jak se dítě jmenuje?

Náhoda?

Před porodem měla zlou předtuchu, která se naplnila. Z jejích slov před zákrokem jde mráz po zádech!

To chtělo odvahu

Děsivý ultrazvuk vyděsil i samotného doktora: Nikdy jsem nic podobného neviděl! Co matka udělala?

Kudy asi přišlo na svět

ZÁZRAK? Žena otěhotněla po análním styku! Lékaři vysvětlili, jak se tohle může stát

Obratný uličník

Fascinující video: Dítě samo vylezlo z matčina břicha při porodu císařským řezem! Něco takového jste nikdy neviděli

Dobrý den, hlavu ven

MAGICKÝ POROD válcuje internet: Takhle vylézající dítě z matky jste ještě neviděli! Je to zázrak?