Tak jsou spolu, nebo ne?

Údajná milenka Noida Bárty konečně promluvila! Co prozradila o jejich vztahu?

Žhavá spolupráce...

Muž, kterému Noid přebral přítelkyni: Tahali mě za nos, Noid prosil, ať nekontaktuji média!

Přeskočila jiskra

ŠOKUJÍCÍ NOVINKA: Noid už má za Gábinu náhradu! Podívejte se, jakou sexy zadanou sousedku sbalil

Těžké rodinné chvilky

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Noid popsal, co se u nich doma děje! Jak bojuje o dcerku?

Je to fér chlap

VIDEO: Václav Noid Bárta překvapivě promluvil o milenci Lucie Bílé! Co o něm prohlásil?

Snad bude brzy líp

Noid překvapil svou exkluzivní výpovědí: Jak to bude s Gábinou a dcerkou? Došla řeč i na sociálku!

Dítě jako balík na poště

Rozvodová válka pokračuje: Noid s Gábinou ztropili scénu na ulici. Dceru si předávali jako balík!

Revoluce v rozvodech?

FENOMENÁLNÍ PLÁN: Gábina má po legraci... Noid přišel s geniálním návrhem!

Co z toho vyplývá?

Lucie Bílá ke krachu Noidova manželství: Prozradila zásadní informace!

1:1

DRSNÁ ODVETA: Noid se rozpovídal o nevěrné Gábině! Na manželce nenechal nit suchou

Paroháč Vašek

DŮVOD ROZCHODU: Gabriela Dvořáková podvádí Noida! Komu dala před manželem přednost?

Je to definitivní

JE KONEC: Co stojí za rozpadem Noidova manželství? Dělal něco zlého, říká Gábina!

Škodolibost, nebo soucit?

NEČEKANÉ: Eliška Bučková se vyjádřila k Noidově manželské krizi. Hodně překvapí, co o bývalém řekla!

Láska je věčná, dokud trvá

DALŠÍ ROZPAD MANŽELSTVÍ: Gábina Dvořáková sebrala dceru a odstěhovala se od Noida! Co se stalo?

Kdo je má větší?

SEXY FOTO: Česko-Slovenský ples byl plný velkých výstřihů. Noidově Gábině prsa málem vypadla – má je nová?

Bojovník Noid

Přiznání Noida Bárty: Byl jsem terčem nadávek a šikany! Začal jsem makat a teď jdu do armády