Táta to zaplatí

Victoria Beckham se tváří jako úspěšná návrhářka! PRAVDA vás však totálně položí

To je síla!

Exmanžela Kristelové hledá Interpol! Bývalý hokejista má na krku trestní stíhání! Je ale nezvěstný

Držíme palce!

Jak se dnes daří zadlužené Simoně a Lukášovi z Malých lásek? Jde jim o střechu nad hlavou!

To se mu nepovedlo

Italský milionář má z ostudy kabát: Chlubil se na internetu penězi a dívkami. Teď přišla exekuce!

Pátrací akce

VIDEO: Jak dopadl Martin Kocián z Luneticu a co teď dělá? Budete překvapeni!

Spadla klec

Už toho bylo dost: Vlaďka Erbová to Řepkovi tentokrát pořádně natřela!

Dluhy, kam se podíváš

Chce Vlaďka Erbová Řepku zničit? Má ho vydírat jednou věcí!

Peníze a dluhy

ASTRONOMICKÉ DLUHY: Vlaďka Erbová poslala na Řepku právníky! Tohle je trestný čin, tvrdí

Odhaleno

Fotbalista Rajtoral měl před tragickou smrtí velké tajemství! Byl to důvod k sebevraždě?

Velká tragédie...

VZKAZ, ze kterého mrazí: Expřítelkyně zemřelého fotbalisty Rajtorala promluvila o jeho trápení!

Už ve středu na Nově!

VIDEO: Lesbický pár se do Výměny manželek přihlásil z netradičního důvodu! V druhé rodině padají facky

Konečně se dočkala

Vlaďka Erbová je konečně rozvedená! O co všechno přišla a jak rozvod probíhal?

Dluh sem, dluh tam

Dluhové prokletí Ornelly: Manžel Kokta se topí v exekuci! Kolik peněz momentálně dluží?

Podívejte se na to!

Drsná Výměna manželek: Život ve sklepě a náhradní manžel, který dělá naschvály!

Smutné osudy úspěšných lidí

BANKROT A DLUHY: Slavní sportovci a jejich hospodaření. 'Musel jsem prodat svoji medaili!' přiznal známý olympionik

Já nic, já muzikant

DALŠÍ EXEKUCE: Král dluhů Rychtář je v pořádném maléru! Za dluhy prý může Bartošová