Mark Power - 1
Zdroj: Profimedia
Zrůda

ODPORNÉ VIDEO: Agresora zachytila kamera, jak shodil ze schodů svou přítelkyni! Záběry šokovaly svět

10. 3. 2017

Těžko pochopitelný a zvlášť surový případ domácího násilí se stal ve Velké Británii. Alkoholem posílený a nenapravitelný násilník Mark Power (37) byl usvědčen z brutálního napadení své přítelkyně, díky nainstalované kameře uvnitř domu. V současné době stanul právem před soudem.

3 fotky
Už naše babičky říkávaly, že ženy si mají vybírat pořádně a zodpovědně své muže. Ale i přes obezřetnost se ne všechny vlastnosti projeví hned, zvláště pokud je člověk zamilovaný. Skutečné já se může projevit až po letech a z půovdního sympaťáka se stane bestie. To už však bývá pozdě. Muž stupňuje své ataky a rozběhne se spirála, ze které se už žena bojí vystoupit.

V takové pasti násilníka se ocitla žena (47), která se do Powerse zamilovala v roce 2014. Už tenkrát byl za násilí na její osobě zavřený na dva roky. Avšak agresor se ve vězení nesklidnil a po návratu domů pokračoval ve své brutalitě, kterou 20. prosince zachytila domácí kamera.

Na šokujících záběrech je vidět, jak muž vláčí z pokoje štíhlou ženu za vlasy, oblečenou pouze do tílka a kraťasů. Snaží se bránit, avšak proti jeho síle nemá šanci. Dotáhne ji ke schodům, kde ji bezcitě shodí ze schodů. Na záběru kamery z dolního patra je vidět, jak její nekontrolovatelný pád ukončuje náraz hlavy o radiátor. Ale ani tam nedá šílenec ženě pokoj a jeho útoky dál pokračují a smutným přihlížejícím se stane i jejich pejsek.

Na konci se žena chce vrátit zase zpátky nahoru do pokoje, ale jakmile to muž vidí, opět ji shazuje ze schodů. Žena nakonec běsnění přežila, byla však v bezvědomí a utrpěla zlomeniny pánve, oční jamky, má mnoho modřin a vylámané zuby. Díky záznamům z kamery nemělo cenu, aby muž něco zapíral, a Nejvyšší soud v Birmighanu jej poslal na 13 let do vězení. Vzhledem k nenapravitelnosti násilníka a psychickým následkům, které si žena ponese celoživotně, je trest směšný. Doufejme však, že ženu už láska přešla.

Autor: ham

Diskuze