Chcete mít tělo jako Noid? Vyzkoušejte jeho trénink

Témata / pr článek, Aquapalace
27. 11. 2017

Jak se Noid udržuje v kondici, proč cvičí a jaké dárky pořídí letos k Vánocům? Uvidíte v reportáži.

Makáte na své postavě a chcete si udržet váhu i během Vánoc? Vyrazte do jednoho z nejlépe vybavených fitness center v České republice, které si oblíbil i Václav Noid Bárta. Ve Fitness centru Aquapalace Praha si zacvičíte na prvotřídních strojích Technogym, s činkami či v multifunkční zóně s konstrukcí pro mrtvé tahy, dřepy, shyby a kliky. Nechybí ani fitness novinky - pneumatika, lana nebo těžká kladiva!

Skupinové lekce pro muže i křehké ženy

Fitness Aquapalace Praha není jen pro pořádné chlapy. Lákadlem pro ženy jsou kromě posilovny a kardio zóny s běžeckými pásy, nekonečným žebříkem a schody, skupinové lekce hormonální jógy, pilates, flowin a nově i MMA! A vytížené maminky zde mohou své ratolesti poslat do pohybové školičky a v klidu si zacvičit.

Máte málo času na cvičení? Řešením je Imoove

Kromě klasiky vyzkoušejte přístroj Imoove, první zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95 % svalové hmoty najednou. Přístroj je ideálním řešením pro každého, kdo si chce zlepšit postavu a má minimum času. Můžete jej vyzkoušet exkluzivně v Aquapalace Praha.

Po pořádném tréninku rovnou do sauny

Z fitness centra můžete zamířit do Saunového světa se 14 prohřívárnami nebo si dopřát masáž v luxusním Spa&Wellness. Pokud trpíte zdravotními obtížemi, využijte služeb fyzioterapeuta. Pod jednou střechou tak dopřejete tělu kompletní péči. A jestli, stejně jako Noid, už myslíte na Vánoce, sáhněte po dárkových voucherech a věnujte blízkým nezapomenutelnou masáž, relax v Saunovém světě i zážitek dětem ve Vodním světě. Vybírejte přímo z e-shopu a vyřešte dárky za pár minut.

 

Autor: Komerční článek