Zuzana Jandová
Zdroj: facebook
Držíme palce!

FOTO: Zuzana Jandová se konečně ozvala z léčebny! Co podivným vzkazem s fotkou chtěla říci?

3. 11. 2016

Půvabná modelka Zuzana Jandová (29)je už několik dní zavřená v léčebně v Bohnicích. Podle všeho se zhroutila kvůli finančím problémům, když ztratila hlavního sponzora. Nyní se ale konečně ozvala. Co prozradila?

8 fotek
Slavná modelka se desátý den léčí v Bohnicích. Její stav je tak vážný, že musí být pod neustálým dohledem! Jandová se zhroutila poté, co ztratila hlavního sponzora pro chystanou výstavu svých fotografií. Po zhroucení byla ihned převezena do blázince v Bohnicích.

Léčí se v pavilonu 27, kde se léčí nejvážnější psychická onemocnění. Ve stejném pavilonu byla před lety léčena i Iveta Bartošová. Po jedenácti dnech mlčení ale konečně promluvila. „Život je prostě jízda, mno. A pořádně divoká. Slunce zase svítí, díky,“ napsala si na sociální síť Zuzana a přidala fotografii, kde je s kamarádkou u výběhu s koňmi.

Zuzce to na snímku velmi sluší, ale jelikož má sluneční brýle, není jí zcela vidět do tváře. Každopádně to vypadá, že už je z toho nejhoršího venku a snad už má všechny trable za sebou. Držíme palce!

Autor: niž

Diskuze