Policista napadl dívku - 1
Zdroj: YouTube.com
Pomáhat a chránit?

Zubožené ženy šly nahlásit napadení. Reakce policisty pobouřila celý internet!

16. 8. 2017

Neskutečné peklo se odehrálo mezi policií a dvěma ženami, které šly nahlásit napadení. Místo okamžité pomoci udělal policista něco naprosto nemyslitelného.

4 fotky
Naprosto neskutečná až bizarní situace se odehrála v tureckém městě Izmir. Dvě tramuatizované ženy šly nahlásit sexuální napadení. Strážníkovi chtěli vylíčit, co se jim stalo, ale místo pochopení a profesionálního řešení situace, si odnesly další trauma a nejen to.

Kamera na ulici natočila, co se mezi policisty a ženami odehrálo. Jedna z žen dostala pěstí a rozhodně ne jednu. Začal do ní mlátit hlava nehlava a silou rozhodně nešetřil. Šokovaná žena se nezvládla bránit, ležela na zemi a policista ji mlátil dál, zasáhli až kolemjdoucí. Později jedna z žen vypověděla, proč to strážník udělal.

Když k němu přišly a řekly mu, co se jim stalo, strašně ho to rozčílilo. Podle něj si to totiž obě zasloužily, protože se nevhodně a vyzývavě oblékly. Policejní komisař Huseyin Askin potvrdil, že muže čekají za jeho nehorázné protizáknné jednání fatální sankce.

Autor: bin

Diskuze