Výměna manželek - Náhradní manželka bude bojovat s nedostatkem peněz - 2
Zdroj: TV Nova
Upřímné přiznání

Zpověď po Výměně: Kristýna kápla božskou. Co si doopravdy myslela o náhradním manželovi Pavlovi?

20. 9. 2017

Kristýna si ve středeční Výměně manželek musela poradit v rodině s pěti malými dětmi, kde navíc chyběly peníze na běžný chod domácnosti. Co si o náhradním manželovi ve skutečnosti myslela?

11 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z České Lípy, kterou tvořila Tereza (23), Pavel (37), synové Kuba (18 měsíců), Vojta (5), Tonda (6) a dcery Anička (3) a Helenka (2). Na druhé straně jsme se seznámili s Kristýnou (23), Lukášem (27) a synem Filipem (18 měsíců), kteří žijí v Milovicích.

Kristýna nyní prozradila, co si doopravdy myslela o svém náhradním manželovi a jak se jí žilo v bytě mimo kamery. „Snažila jsem se s nim vyjít, ale žít bych s ním nechtěla,“ prozradila pro TV Nova. „On je hrozně sobecký, myslí hodně na sebe a dává to dost najevo. On si o sobě myslí, že je ten nejlepší, všechno dělá dobře a Tereza je ta nejhorší a všechno dělá špatně,“ doplnila Kristýna.

Pavel se sám netajil tím, že své city nedává najevo a ani je nepřijímá. K Tereze byl chladný, což jí bylo dost líto a nebyla si tak jeho láskou jistá. To Kristýna si na svého muže Lukáše nyní nemůže stěžovat. „Nám se daří skvěle. Manžel víc funguje a víc se věnuje malému,“ dodala Kristýna.

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Autor: niž

Diskuze