Reklama
Reklama
Marta Jandová
Zdroj: Malvik.cz
Hot News Gratulujeme

Zpěvačka Marta Jandová je maminkou! Dceři dala české jméno

Aktualizováno 8.8. 2013 13:14

Zpěvačka Marta Jandová (39) v Ústavu péče pro matku a dítě v pražském Podolí porodila ve středu své první dítě. Dcera i maminka jsou v pořádku. Holčička měří 45 centimetrů a váží 2,4 kilogramu.

"Je to Maruška, to mohu potvrdit, ale ještě jsem miminko neviděl. Přeju ji do života hodně zdraví a hodně štěstí," sdělil Prásku hudebník Petr Janda, kterému ke dvěma vnukům přibyla první vnučka. Dnes se vrací z dovolené na Valašsku, aby mohl svou nejstarší dceru v porodnici navštívit.

Oblíbená zpěvačka a nyní i herečka dala dceři krásné české jmeno - Marie. Otcem je lékař Miroslav Verner, který pracuje právě v Porodnici v Podolí. Marta Jandová tak má jistotu, že je v těch nejlepších rukou.

"Je malinká, ale má se čile k světu a zatím je ten největší pohodář. Jsme moc zamilovaní. Já se na ni dívám jako na svatý obrázek a ona si už teď tatínka omotává kolem prstu," napsala Marta Jandová Blesku.

Podívejte se na fotogalerii, jak Martě Jandové rostlo těhotenské bříško

Zpěvačka se tak zařadila do dlouhé řady českých celebrit, které se letos poprvé staly rodiči. Jsou to například Tomáš Klus, Vojta Dyk nebo Ornella Štiková.

VIDEO, ve kterém Marta smutní, že nikdy mít dítě nebude. Včera se stala mámou!
Seriálový SEXY souboj: Zvolte si tu největší kočku z televize!
Marta Jandová porodila Marii! Víme, jak se na miminko připravovala!
Matkou ve čtyřiceti? Vyspí se Marta Jandová ještě někdy?

Autor: pet

Diskuze

Reklama
Reklama