Karolína Krézlová - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Že by měla pravdu?

Zpěvačka Karolína Krézlová se bojí Miloše Zemana! Má k tomu pádný důvod

22. 11. 2016

Krásná zpěvačka Karolína Krézlová se svěřila, že je nespokojená s vládou Miloše Zemana. Z čeho má strach?

5 fotek
Krásná zpěvačka Karolína Krézlová (29) svěřila, co si myslí o vládě našeho prezidenta Miloše Zemana. Podle jejích slov nejvíce chybí politika jednoty. „Zaujalo mě téma jednoty, proto jsem dnes přišla. Myslím si, že je to velmi aktuální téma. Když je něco jednotné, tak je to silnější, a je škoda, že tu nejsou nějací lidé jako třeba náš prezident. Myslím si, a určitě i spoustu dalších lidí, by si s ním rádo na téma jednoty popovídalo. Zdá se mi, že na jednotu zapomíná. Místo toho rozděluje, a to je špatně. Cítím, že naše země je slabší a postupně se dějou věci, které se mi úplně nelíbí,“ svěřila se Karolína.

V současné době randí s Vladimírem Polívkou, který je synem slavného komika Bolka Polívky. Kromě zpívání a randění navrhuje vlastní kolekci plavek a oděvů No Cage ve skandinávském stylu. A co dalšího má v plánu?

„Mám před sebou hudební vystoupení a také se věnuji moderování. Také připravuji nový singl, budou tam věci hodně z minulosti i z přítomnosti. Mám za sebou takový přerod, rok jsem cestovala a utřídila si myšlenky i svoje pocity. Fanoušci se o mohou těšit na něco nového už brzy,“ prozradila své vize do budoucna tahle kráska.

Autor: Beat

Diskuze