Neil Tweedy a Helen Tweedy
Zdroj: facebook
Otřesný případ

Zoufalý muž doma nainstaloval skrytou kameru. Policie byla v šoku, když viděla, co tam jeho žena dělá!

9. 9. 2017

Neil Tweedy (45) si ve svém domě nainstaloval skrytou kameru a natočil svou ženu, jak dělá hrozné věci. Domníval se totiž, že by mu policie jinak neuvěřila...

Pětačtyřicetiletý Neil zažíval více než deset let fyzické zneužívání. Jeho manželka Helen, která je učitelkou, ho po požívání alkoholu těžce napadala. Dokonce i v jejich svatební noc Helen na Neila zaútočila a dusila ho pokrývkou. Neil také dočasně opustil rodinný dům ve městě Salford, ale vždy se vrátil zpátky.

Neřekl policii o svém utrpení, dokud s ním Helen neměla dítě. Její násilné chování totiž pokračovalo a začala týrat i miminko. V ten moment se Neil rozhodl zřídit skrytou kameru a natáčel zneužívání po dobu dvou měsíců.

Skrytá kamera zachytila, jak Helen Neila pohlavkuje, nadává mu a to samé jednou udělala i jejich malé holčičce. Neil odevzdal záznam, který obsahoval tři útoky, na policii, protože se obával, že její násilí může eskalovat. Helen poté stanula před soudem.

U soudu se Helen ke svým činům přiznala a bylo jí nařízeno, aby se od svého manžela držela dál a nepřibližovala se k němu po dobu 12 měsíců. Zároveň dostala 120 hodin veřejně prospěšných prací. Její násilné chování prý souviselo s pitím alkoholu, a tak se musí nyní léčit.

Autor: niž

Diskuze