Ondřej Koptík - 1
Zdroj: facebook.com
Nechutnosti neberou konce

ZOUFALSTVÍ odkopnutého Koptíka graduje: Gregorové posílá tyhle intimní a nechutné VZKAZY!

19. 9. 2017

Přesně takhle může dopadnout rozchod, když jeden z páru zůstane emočně zhrzený. Milenec Ondřej Koptík (34) se na sociální síti rozvášnil a popsal skrze oplzlé básničky, jaké byly intimní hrátky s Hanou Gregorovou (65). Slova pro silné povahy!

13 fotek
Vztah Ondřeje Koptíka a Hany Gregorové je už od pátku minulostí. Vzhledem k tomu, co ale stihl mladý milenec rozpoutat, by se dalo spíše říct „teprve minulostí“. Hanka mu sice dala sbohem před pár dny, on už však stihl mezitím udělat několikanásobně z ostudy kabát nejen sobě, ale hlavně starší herečce. Po tom, co napsal, se už k němu asi jen těžko někdy vrátí.

Mladého muže konec vztahunatolik zasáhl, že přes svůj profil začal zoufale žadonit o Hančin návrat. Zoufalství už přerostlo i ve zlost. Tomu napovídá jeho motto dne, které dnes zveřejnil: „Dala vám hnusně vale? Vytáhněte na tu mrchu všechny zbraně!“ zní děsivý vzkaz. O něco horší vyznění mají ale ty ostatní.

To, co Koptík ve svých básních popisuje, je opravdu pro silné žaludky. Ve svých básničkách a rýmech bez okolků rozebírá intimní hrátky, které jsou směrovány na adresu Hany Gregorové. V textech ji přímo oslovuje. Vzhledem k obsahu, jsme se rozhodli úchylné příspěvky nepřepisovat. Na to, čím v současné době plní Ondřej Koptík svoji facebookovou zeď, se můžete podívat v galerii!
 

Autor: bin

Diskuze