Gábina Dvořáková a Noid - 1
Zdroj: Profimedia
Vypadá to bledě

OBROVSKÁ BEZMOC: Gábina Dvořáková vyhrála nad Noidem! Co mu nakonec sebere?

15. 5. 2017

Václav Noid Bárta (36) neprožívá zrovna lehké období. Rozvod s manželkou Gábinou Dvořákovou (28) je na spadnutí a vypadá to, že zpěvák dokonce přijde o to nejcennější, co ve svém životě jako každý rodič má - o dceru. Jak to všechno snáší?

7 fotek
Sice to už vypadalo, že se situace mezi manželi Václavem Noidem Bártou a Gábinou Dvořákovou jakž takž uklidnila, nicméně tomu tak není. V současné době mezi nimi probíhají soudní spory o tom, kdo z nich dostane malou dcerku Terezku do péče. Podle informací webu Expres.cz modelka vyhrála první kolo u soudu a má předběžné opatření, které se vydává ve výjimečných případech. To znamená, že Gábina dostane malou Terezku s největší pravděpodobností do péče.

Daleko zarážející je ale fakt, že se Noid neustále ohání tím, že mu Gábina malou dceru nechce půjčovat a nedovoluje mu se s ní stýkat. Podle všeho by však měl Vašek trávit s Terezkou nadmíru času a jeho ještě právoplatná manželka se s ním snaží na všem domluvit. Právě možná tato skutečnosti, jí nahrála nějaké ty body u soudu.

Ani jeden z manželů se ale k otázce výchovy své dcery nechce moc vyjadřovat. Což se dá vlastně pochopit. Už dříve totiž dali oba dva jasně najevo, že i když už to mezi nimi neklape a láska je nenávratně tatam, tak jejich dcera byla, je a vždy bude na prvním místě.

Autor: mic

Diskuze