Znásilněná žena
Zdroj: Profimedia
Chudák holka

Znásilněná dívka si stopla na silnici pomoc. Neuhádnete, jak reagoval řidič, který jí zastavil!

4. 8. 2017

Patnáctiletá dívka byla znásilněna na vlakové stanici. Po hrozném zážitku šla k silnici stopnout někoho, kdo by ji pomohl. Druhý řidič ale reagoval tak, jak by jí ve snu nenapadlo...

Vše začalo na vlakové stanici na předměstí anglického Birminghamu ve stanici Witton. Dívka byla podle britské policie na stanici s kamarádkou, když k ní přišel cizí muž a odvedl ji. Kousek opodál ji znásil a otřesená dívka spěchala k nejbližší silnici, aby vyhledala pomoc.

Když jí zastavil jeden řidič, vlezla k němu do auta. Co se ale nestalo... Ten ji znásilnil také! Dívka tak byla podrobena podruhé krátce za sebou stejně otřesnému sexuálnímu zážitku. Podle deníku Telegraph je dívka momentálně v rukou odborníků.

Celý případ se zatím vyšetřuje, ale podle dívčiny výpovědi byl první násilník vyššího vzrůstu a měl kolem 180 centimetrů a druhý, řidič z nákládního vozu, byl naopak Asiat menšího vzrůstu ve věku 20-25 let. Nutno dodat, že dívka měla ten den skutečně obrovskou smůlu... Těžko říct, jestli se z toho může někdy úplně vzpamatovat.

Autor: bin

Diskuze