Erjona Sulejmani - 1
Zdroj: Instagram
Už víte?

Pamatujete si na tuhle sexy krásku? Je to nejžhavější fotbalová fanynka na světě!

18. 10. 2016

Modelka Erjona Sulejmani (29) je nejvíc sexy fotbalovou fanynkou. Ještě aby ne, tohle dokonalé tělo totiž patří jedné známé fotbalové hvězdě!

8 fotek
Každý, kdo sledoval EURO 2016, si musí pamatovat jméno Erjona Sulejmani. Byla několikrát vyfocena během zápasu a se svojí nesmírně atraktivní vizáží si rychle získala srdce fotbalových fanoušků po celém světě!

Italský magazín GQ ji proto zvolil jako nejkrásnější fotbalovou fanynku světa. Erjona je šťastně vdaná s fotbalovou hvězdou Bologne, Blerimem Dzemailim (30), společně vychovávají malého syna. Její tělo je opravdová pastva pro oči. Nádherně vypracované křivky plus velká silikonová ňadra dodávají jejím fotkám skutečné grády! Erjona je i modelka, proto není divu, že její tělo vypadá naprosto fantasticky. 

Blerim Dzemaili byl narozen v Makedonii a dříve hrál za Juventus a FC Zurich. Dnes je jeho manželka známější, než je on sám. Nevynechá jediný zápas a vždy manžela podporuje na sto procent. Bůh ví, zdali se fanoušci nechodí dívat spíše na ní, než na fotbal a sportovní výkon jejího manžela... Podívejte se na hodně peprnou galerii!

Autor: mak

Diskuze