Alexandra Mahjouri - 7
Zdroj: facebook.com
Úžasná žena

Těhotné mamince zloději vybílili dům. Ona jim za to děkuje na Facebooku! Díky nim má dokonalé Vánoce

13. 12. 2015

Alexandra a její manžel Andre se v neděli večer vraceli z pohodového rodinného výletu a nákupu vánočních dárků. Když stáli přede dveřmi, tak si ale všimli, že je rozbité jedno z postranních oken. Na to, co uviděli, když vešli do domu, nikdy nezapomenou.

6 fotek
Zloději dům doslova vybílili. Televize, počítače, iPady, pasy, šperky… Vzali dokonce pokladničku jejího čtyřletého syna. Co nemohli odnést, to alespoň poškodili. Škody dosáhly statisíců a rodina navíc přišla o veškeré vánoční dárky.

Alexandra byla zprvu v šoku, ale místo toho, aby zlodějům adresovala několik pořádně peprných nadávek, rozhodla se jim veřejně poděkovat. Zpráva, kterou jim zanechala na svém facebookovém profilu, se okamžitě začala šířit mezi lidmi.

Ve svém příspěvku Alexandra děkuje lupičům za to, že ukradli jejich televizi, protože si teď jako rodina více povídají. Napsala, že si díky tomuto činu uvědomili, na čem skutečně záleží – a materiální věci to nejsou. Také po loupeži zjistila, že má kolem sebe spoustu úžasných lidí, kteří jí pomohou, když se dostane do nesnází.

Těhotné a novorozenci mají málo jódu. Jak ho doplnit?
Akné v těhotenství: Co s ním?
Přípravy na Vánoce: Na co nezapomenout
 

Autor: mkr

Diskuze