Monika Absolonová, ilustrační foto kolapsu v ulicích
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

Těhotná Monika Absolonová zkolabovala při pochodu v centru Prahy

Aktualizováno 6.6. 2015 19:51

Nelidská horka si vybírají daň na zdraví lidí a v sobotu to poznala i Monika Absolonová (38). Oblíbená zpěvačka zkolabovala při pochodu proti rakovině v centru Prahy.

8 fotek
Monika Absolnová má již pořádné těhotenské bříško, přesto dál vystupuje a účastní se i charitativních aktivit, aby pomohla jiným. To se jí v sobotu málem nevyplatilo.

První červnový víkend letošního roku je poznamenán téměř rekordními teplotami a v uzavřených ulicích hlavního města Prahy to doslova vře. Zpěvačka přecenila své síly a vyrazila v sobotu dopoledne na pochod ze Staroměstského náměstí.

Naplánovala si, že ujde celou trasu, to však bohužel nezvládla. Po přibližně dvou kilometrech se jí podle super.cz podlomily nohy, udělalo se jí špatně a musela k ní být přivolána sanitka.

"Nikoho jsem neohrozila, sanitku jsem nikomu neukradla, ta popojížděla, kdyby někomu bylo zle. Doktoři byli úžasní. Já tam jen seděla, protože břicho bylo blbý. Teď už je ale dobrý. Jsem ráda, že jsem tu i v tomhle stavu," sdělila o něco později s tím, že ona i děťátko jsem podle doktorů v pořádku.

Snad se bude už nyní více šetřit.

Autor: pul

Diskuze