Výměna manželek - 7. 3. 2018 život po
Zdroj: TV Nova
Jaká je pravda?

Život po Výměně: Mirek řekl, jak to skutečně bylo ve vířivce!

8. 3. 2018

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek, která byla plná sporů mezi Denisou a náhradním manželem Mirkem, který rád všemu velí. Jak nyní Mirek a jeho žena na natáčení vzpomínají?

11 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek sledovali diváci rodinu z Vyškova, kterou tvoří Lucie (30), Mirek (58) a syn Mirek (15 měsíců). Na druhé straně se seznámili s Denisou (28), Lukášem (34) a synem Sebastianem (4), kteří žijí v Ostravě.

Zatímco Lucie si s náhradním manželem Lukášem užívala velkou pohodu, mezi Denisou a Mirkem to dost skřípalo. Denisa neměla daleko k nervovému zhroucení. Podle ní je Mirek despota a neustále by jen rozkazoval. On si o tom ale myslí své.

"Natáčení proběhlo v pohodě, ale to, co se pak rozpoutalo na sociálních sítích po odvysílání ukázek, moc příjemné není. Nikdo nemůže vědět, jak to u nás funguje. Za deset dní a z kamer se nedá soudit, ale český národ je bohužel takový. My jsme navíc pár, který je středem pozornosti," poznamenal Mirek.

Podle něj Denisa hrozně přeháněla. A stejný názor na věc má i Mirkova manželka Lucie. "Denisa tady dělala scény, které nahrála, hrozné intriky. Tím by se mohla živit, jako herečka je dobrá," prohlásila.

Podle Mirka byl nejhorší den z natáčení, když pozval Denisu do vířivky. "Udělali ze mě to, že lákám náhradní manželku do vířivky, ale bylo to všechno jinak. Personál to myslel dobře, zapálili svíčky a udělali romantiku, ale já jsem o tom nevěděl. Vzal jsem ji do wellness, kde se nám líbí a jezdíme tam rádi, ale určitě jsem ji nikam nelákal," vysvětluje Mirek.

Rodina také prozradila, co chystají v budoucnu. "Manžel je po mozkové mrtvici, takže jsem se vrátila do práce. Chtěli bychom zkusit adopci, protože manžel už si ve svém věku netroufá na miminko, tak bychom dali domov nějakému staršímu dítěti," sdělila Lucie. "Jinak plánujeme doplatit insolvenci a já už se pak těším na důchod," dodal Mirek.

S druhou rodinou v kontaktu nejsou. Přejí jim ale jen to dobré. "Ať jsou šťastní a vyjde jim to. Ale ať si, až budou starší, vzpomenou, co se dělo a jestli to bylo zapotřebí. Měli by se taky podívat pravdě do očí a ať se dá Denisa do kupy, to jsem se dozvěděl až zpětně, že má nějaké psychické problémy," uzavřel Mirek.

Pokud jste tento díl Výměny manželek neviděli, najdete ho na Nova Plus. Všechny epizody reality show pak najdete na VOYO.

Autor: mk

Diskuze