Zdroj: TV Nova
Parťáci i mimo kamery

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Denisa s Josefem kontaktovali druhou rodinu! Mají jasný plán

4. 5. 2017

Ve středeční Výměně manželek byli diváci svědky dalších zajímavých osudů. Náhradní manželku Gábinu z Vinařic čekal nelehký úkol, přesto si obě rodiny nakonec dokázaly poradit. A proč se teď kontaktovaly?

23 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Prahy, kterou tvořila Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně jste se seznámili s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří žijí ve Vinařicích u Kladna. Obě rodiny chtěly vyzkoušet, jak se žije jinde.

Rodina z Prahy měla navíc i problém s penězi. Dvě děti Denisy dokonce žijí v dětském domově. Ačkoli se ani tato Výměna manželek neobešla bez problémů a bylo zde spoustu vypětí sil, nakonec patřila k těm pohodovějším.

Denisa i Josef nyní popsali, že Výměna manželek splnila jejich očekávání a že s náhradní rodinou vycházeli dobře. Dokonce se kontaktovali a naplánovali si setkání a grilování. „Jsme v kontaktu, píšeme si. Ještě jsme je nenavštívili, ale plánujeme to, až bude hezky. Už jsme si i psali, že není problém tam u nich přespat do druhého dne a udělat si grilovačku,“ uvedli Denisa s Josefem pro TV Nova.


ČTĚTE TAKÉ:
ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ: Pravda o dětech Denisy z Výměny. Kolik jich vlastně má a kolik jim je let?

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes?

Autor: niž

Diskuze