Zuzana Jandová - 1
Zdroj: Instagram
Sexy kost

ŽHAVÉ FOTO: Zuzana Jandová se po návratu z Bohnic pěkně odvázala! Fotografům pózovala úplně nahá

23. 12. 2016

Modelka Zuzana Jandová už je zase ve formě! Alespoň to tak vypadá dle fotek, které sdílí na sociálních sítích. A že jsou někdy opravdu peprné... No, podívejte se sami!

7 fotek
Půvabná modelka Zuzana Jandová byla začátkem listopadu zavřená v léčebně v Bohnicích. Podle všeho se zhroutila kvůli finančním problémům, když ztratila hlavního sponzora. Po několika dnech však byla propuštěna a od té doby plní sociální sítě poněkud odvázanými příspěvky.

Mezi ně patří například i fotka z Grand Hotelu Praha, na které leží Zuzana na posteli úplně nahá. Můžete si tak prohlédnout její dokonalé tělo a hlavně krásný zadeček, na který je modelka patřičně hrdá. „Prostě relax,“ napsala si ke snímku Zuzka.

Na dalších fotkách, kde je také velmi sexy, se teď často objevují citáty, které si kráska zřejmě v poslední době oblíbila. „Přátele nám ukazují, co můžeme udělat, nepřátelé nás učí, co musíme udělat. Goethe,“ zní jeden z nich. Jak je vidět, asi hodně přemýšlela o životě a snad si i uvědomila, co je v životě opravdu důležité. A peníze a sponzoři to tedy určitě nejsou, Zuzko!

Autor: niž

Diskuze