Charisha Gobin - 1
Zdroj: facebook.com
Těhotenství neomlouvá

Ženu v pokročilém těhotenství odmítli v restauraci obsloužit. Nemohla uvěřit, že jim TOHLE vadilo!

27. 9. 2017

Charisha zavítala do restaurace s cílem se dobře najíst. Jenže po chvíli ji obsluha vyhodila s vysvětlením, které ji rozhodně nenechalo chladnou. Souviselo totiž s viditelném těhotenským bříškem.

Charisha Raylee Gobin z amerického Washingtonu vyrazila na jídlo do ístního steakhousu. Jaké však bylo nepříjemné překvapení, když během pár minut musela hladová podnik opustit. Těhulka totiž porušila podle restaurace jistá pravidla.

Obsluze restaurace by nevadilo, že je žena těhotná. Naopak podnik patří k těm, které rádi uvítají rodiny s dětmi. Problém spočíval trochu někde jinde. A to v tom, že šla žena do restaurace s odhaleným těhotenským bříškem. Obsluze se její oblečení ani trochu nelíbilo.

Když si chtěla objednat, přišel k ní číšník, který Charishu místo obsluhy požádal, aby odešla. Podle děníku Mirror jí oznámil to, co se jí ani trochu nelíbilo. Měla na sobě nevhodné triško, kteér odhalovalo těhotenské bříško v celá jeho kráse. Příliš krátký top tak ženu stál posezení v restauraci. Těhotenství totiž podle zaměstnanců podniku neomlouvá to, jaký způsobem přišla žena do podniku oblečená. Etiketa musí být...

Autor: bin

Diskuze