Zdroj: TV Nova
Už dnes večer!

Ženský to mají v sobě! usoudí Milan po týdnu s lesbou. Je to opravdu tak???

Aktualizováno 10.2. 2016 15:57

Tato Výměna manželek by se asi feministkám nelíbila. Vyjdou totiž najevo věci, které ony už dávno pokládají z přežitek z minulosti.

´Od toho tady nejsem!´ zaznívá z jedné strany. ´Já tady nebudu dělat blbečka´ ozývá se ze strany druhé z úst otylé krásky sexuálně orientované na stejné pohlaví. To budu zajímavá podívaná!

Středeční premiérový díl Výměny manželek bude tentokrát velmi specifický. Představí se zde Romana (32) s manželem Milanem (41) se třemi dětmi a Bohdana (44) s Marcelou (34), které vychovávají dvě děti z předchozích heterosexuálních vztahů.

Konkrétně Marcela si svou orientaci dlouho nedokázala přiznat. I proto začala hodně pít a dokonce ji hrozilo, že přijde o děti. Naštěstí našla sílu a celou situaci včas vyřešila. Relativně synchronní pár teď trápí přehnaná žárlivost ze strany Bohdany.

Druhý pár Výměny manželek řeší opačný problém – ztrátu lásky. Podaří se oba vztahy zachránit? A bude mít Milan problém s náhradní manželkou Marcelou, i když z počátku její orientaci přijme bez problémů? Sledujte premiérovou Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na TV Nova.

Autor: lur

Diskuze