James a Amy Barnes - 3
Zdroj: facebook.com
Smutný konec

Ženich přidal na facebook fotku ze své svatby. Za několik hodin byli oba mrtví!

29. 9. 2017

James ( †30) a Amy († 32) Barnesovi byli nalezeni mrtví. A to jen chvíli po tom, co dal mladý muž na facebooku fotku z jejich svatby... Co se stalo?

James a Amy Barnesovi se vzali v roce 2014. I přes mladý věk jsou dnes ale oba po smrti. Těla manželů ale nebyla nalezena na jednom místě. Každý byl v době smrti jinde. A jak k tragédii došlo? Podle policistů byl vrahem sám James. Nejdříve zavraždil Amy u nich doma a pak jel ke svým rodičům, kde si měl vzít život.

Zvláštní an tom je, že jen několik málo hodin předtím dal na svůj facebookový profil fotku z jejich svatby. Dokonce si ji nastavil jako profilovou! Na svatebním snímku působí pár šťastně a zamilovaně, a tak nikdo nemůže uvěřit tomu, že se tohle stalo. Podle sousedů vypadali jako perfektní a vyrovnaný pár.

Zatím není bohužel jasné, co muže k tak zoufalému činu vedlo. Policie případ vyšetřuje jako vraždu a sebevraždu. Další okolnosti tragédie nikdo nezná, stejně tak jako důvod, proč si dal mladý Brit na profilovku zrovna fotku z jejich svatby. Že by za tím vším stála nevěra? To se lze jen domnívat...

Autor: bin

Diskuze