Zdroj: YouTube.com
Měl by si dát pozor na jazyk!

Ženich nevěstě přímo před oltářem řekl, že je nevěrný! Její reakce na sebe nenechala dlouho čekat

17. 2. 2017

Jaká je vaše nejhorší představa o svatbě? Děsí vás třeba, že partner na svatbu nedorazí nebo řekne ne? Obojí zní strašlivě, ale co třeba takový manželský slib během kterého partner vyzradí nevěru? S tím se musela vypořádat tahle krásná nevěsta!

Svatební sliby jsou pro muže stresující. Vyznat se ze svých citů před celou rodinou může dát zabrat. Své o tom ví i Eric. Ten si dal na svatebním slibu záležet¸ale bohužel byl tak nervózní, že ho pomotal a použil opravdu nevhodná slova. „Tento kroužek je znamení mé lásky a nevěry,“ řekl nervózní ženich. To se mu vážně moc nepovedlo.

Naštěstí si ale vybral ženu se správným smyslem pro humor a místo facek se tomu od srdce zasmála. Je vidět, že má v partnerovi naprostou důvěru a z podvádění ho nepodezřívá, a to i když se k němu tak trochu jakoby sám přiznal. Ženich si tedy mohl oddychnout a obřad pokračoval dál!

Bohužel ne všem přišla situace vtipná, mezi hosty se našel i starší pán, nejspíše nevěstin otec a na jeho výrazu bylo patrné, že od něj čeká Erica drsná promluva do duše. Snad je ženich příkladným občanem, protože na výslechu by z něj dostali pravdu během pár sekund.

Autor: Beat

Diskuze