Blogerka - 1
Zdroj: Instagram
Hezké, nebo odpudivé?

Blogerka zveřejnila neobvyklé FOTO své nádherné dcerky! Lidé jí teď nemohou přijít na jméno

3. 2. 2018

Mnoho lidí dává na internet fotky dětí – někdo se chce podělit o společný zážitek, jiní se zas pochlubit svým děťátkem. Fotografie dětí většinou vyvolávají kladné reakce a spoustu nadšených ohlasů. Avšak fotka dítěte od jedné beauty blogerky vyvolala vlnu kritiky! Proč?

5 fotek
Italská beauty blogerka Fare Mirza zveřejnila na svém Instagramu dvě fotografie malé holčičky, které si vysloužily smíšené reakce. Dívenka je sice velmi roztomilá, její přirozenou krásu ale neoceníme. Holčička má totiž na sobě tlustou vrstvu make-upu, tmavou rtěnku i výrazné uměle řasy.

„Je to roztomilé! Je přeci úplně v pohodě zahrát si s dcerkou na kosmetičku a udělat make-up s použitím prověřených kosmetických výrobků. Ale jen pro zábavu, nebylo by dobré, kdyby se tak upravovala každý den,“ okomentovala své příspěvky známá blogerka. Ukázalo se, že fotky děvčátka nejsou její – Fare Mirza je pouze sdílela jako inspiraci na svém Instagramu.

I tak ale fotky vyvoaly vlnu nevole a velmi bouřlivou diskuzi. „Pokud se dětem v tomhle věku bude nanášet make-up, tak znejistí a budou mít pochyby o svém vzhledu“ – tak zněl většinový názor. Jiní rodiče to ale vidí jinak. Podle nich je make-up jednou z možností, pomocí které mohou dětí rozvíjet svou tvořivost.

Autor: Iri

Diskuze