Muž napsal do baru - 1
Zdroj: facebook.com
Povýšil žárlivost na vyšší level

Šla do baru na rozlučku se svobodou. Žárlivý přítel udělal takovou šílenost, že to personál zveřejnil na facebooku!

8. 8. 2017

Žárlivost občas nezná mezí. A žárlivci už vůbec ne! Důkazem toho je příběh zoufalého partnera, který aby ochránil svoji přítelkyní před zájmem mužů, byl ochoten zajít velmi daleko.

Žena vyrazila s kamarádkami no nočního klubu Filthy's v britském Newcastlu. Dívky slavili rozlučku se svobodou a tam obvykle žádní muži nepatří, protože to má být čistě dámská jízda. Jenže partnera zmiňované ženy znepokojoval fakt, že jeho milá bude bez něj v prostředí, kde s ní mohou ostatní muži flirtovat.

A tak přemýšlel, jak by tomuhle zabránil a měl tak jistotu, že se nic podobného nemůže stát. Rozhodl se kontaktovat personál klubu a poprosit je o neuvěřitelnou věc. zaměstnanci byli z jeho požadavku tak v šoku, že se s tím pochlubili na facebokových stránkách klubu. Ve znění zprávy od žárlivce stálo: „Ahoj, moje přítelkyně plánuje tento víkend rozlučku se svobodou. Zajímalo by mě, jestli bych si mohl zaplatit zaměstnance, který bude na ni dohlížet a ujistil se tak, že u jejich stolu nejsou žádní muži. Nechci, aby kdokoli z party věděl, že je zaměstnanec sleduje!“

Tenhle vzkaz zveřejnili zaměstnanci klubu s tím, že rozhodně nepřichází v úvahu, aby po nich kdokoli něco takového vyžadoval a nikdy by tohle určitě nepodpořili „my jsme bar, ne soukromí detektivové nebo profesionální úchylové,“ dali jasně najevo svůj postoj k věci.

Autor: bin

Diskuze