Domácí hospodyně - 1
Zdroj: Profimedia
Že se nestydí

NOVÝ BYZNYS: Žena si začala přivydělávat jako hospodyně. Během uklízení je však úplně nahá!

9. 2. 2017

Tato žena se rozhodla vydělávat peníze během mateřské dovolené opravdu netradičně. Uklízí domácnosti, ale ošoupaný oděv nechala doma. Tedy vlastně jakýkoli oděv, uklízí totiž úplně nahá...

5 fotek
Emily Nikols (25) je matkou malého dítěte, ale to jí nebrání v tom, aby dělala pánům domácí hospodyni. Pohodovou mateřskou dovolenou vyměnila za drhnutí cizích domovů. Na tom by asi nebylo nic divného, kdyby u toho nebyla naprosto nahá!

Netradiční pracovní oděv se Emily vyplácí. Za hodinu uklízení si vydělá v přepočtu 1 418 korun! Podle jejích slov by v tomto oboru jinak tolik peněz nevydělala. Umývání nádobí, žehlení, utírání prachu nebo luxování – to všechno jsou činnosti, které muže vzrušují, a to obzvlášť, když je dělá kyprá nahá brunetka. Otázkou zůstává, co na takovou hospodyni říkají manželky zákazníků. Nejspíš o tom nevědí nebo jsou opravdu tolerantní.

Emily si svou kariéru nemůže vynachválit. Vydělá si nahá tolik peněz, že stačí pracovat pár hodin denně a může se věnovat dceři. Také proto nemá pocit, že by dělala něco špatného a za prostitutku se nepovažuje. Co si o tom myslíte? Trpěli byste takovou uklizečku?

Autor: Beat

Diskuze