Muž sekal zahradu - 1
Zdroj: facebook.com
To je odhodlání

FOTO: Vyfotila svého manžela, jak seká trávu. Z toho, co je za ním, však naskakuje husí kůže!

6. 6. 2017

S příjemným počasím přišly i starosti se zahradou, o kterou je třeba dobře pečovat. Ne každého však tyto starosti zrovna těší. Najdou se ale i tací, kteří jsou skutečnými nadšenci. Myslíte si, že někoho takového znáte? Tato fotografie vám nejspíš ukáže, že takového zahradnického fanouška jen tak někdo nepotká.

Jedním z těch skutečně méně záživných úkolů je sekání trávy. Člověk se s tím musí dřít neustále dokola a nikdy není konec, tráva zase vyroste. Není proto divu, že to nepatří zrovna k oblíbeným pracím na zahrádce. Mnozí to raději odkládají, co nejdéle je možné, někteří se dokonce vymlouvají na déšť nebo vítr, jen aby nemuseli jít hned posekat.

Manžel Cecilie Wesselsové má k této povinnosti trochu jiný přístup. Rozhodně patří mezi fanoušky zahradničení a o svou zahradu bedlivě pečuje. Cecilie jednou takhle manžela při sekání trávy vyfotila. A snímek je doslova dechberoucí! Fotografii sdílela s komentářem: „Moje zvíře seká trávník s vánkem ve vlasech.“ A vánek to musel být skutečně pořádný. Přímo za ním totiž zuřilo tornádo!

„Vypadá to, že je tornádo mnohem blíž, když se podíváte na fotografii, ale bylo to opravdu daleko. No, ne tak daleko, ale bylo daleko od nás. Dával jsem na to pozor,“ vysvětlil Ceciliin muž svůj bláznivý čin. Zkrátka mu na tom nepřišlo nic zvláštního. Fotografie původně dokonce vznikla jen kvůli tornádu, které chtěla Cecilie ukázat svým rodičům. Jaký div, že místo tornáda všechny zaujal chlápek se sekačkou přímo před ním. Tomu se říká odhodlání pro domácí práce!

Tornádo rozmetalo kemp, zemětřesení v Chorvatsku. VIDEO
Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci?

Autor: ryn

Diskuze