Žena připoutaná ke zdi
Zdroj: Weibo
To je vtip?

Žena se nepřipoutala v autě! Jaký následně dostala trest, by vás v životě nenapadlo!

5. 10. 2017

Také se někdy v autě zapomenete připoutat? Tato žena za to těžce zaplatila. Co následovalo pak, by nikoho ani ve snu nenapadlo. Podívejte se!

3 fotky
Zatímco by vám na většině míst na zemi dali za jízdu bez bezpečnostního pásu policisté pokutu nebo přísné varování, v Číně se stalo něco velmi neobvyklého. Žena zaměstnaná v jedné kanceláři byla za to, že si při cestě do práce nezapnula bezpečností pás, potrestána zcela jiným způsobem, než by se dalo čekat – byla přilepena ke zdi.

Tyto fotografie dámy připoutané lepicí páskou ke zdi se objevily na čínské sociální síti Weibo. Žena stojí u zdi obmotaná lepenkou, zatímco ostatní zaměstnanci pokračují ve své práci a ignorují ji.

Pracovnice údajně porušila pravidla společnosti, ve které pracuje, stanovena od dubna roku 2017. „Podívejte se, jak dopadla chudák moje kolegyně, když ji nás šéf viděl řídit bez bezpečnostního pásu,“ napsal dle Daily Mailu uživatel TianTianWoShiNiSanGe, který fotografie na internetu zveřejnil.

O jakou jde společnost, nebylo zjištěno. Ovšem v jejích pravidlech jsou údajně i další neobvyklé předpisy. Například: „Pracovní doba je od 11:00 do 17:00. Kdokoliv přijde pozdě nebo bude chtít odejít dřív, musí kancelář trvale opustit.“

Autor: mk

Diskuze