Laurie Woodruff - 1
Zdroj: facebook.com
Velká tragédie

HRŮZA: Žena při kojení na chvíli usnula. Na ten pohled po probuzení už nikdy nezapomene!

14. 7. 2017

Mladá maminka Laurie Woodrof (28) z Británie prožívala s vytouženým děťátkem štěstí a užívala si čerstvě nové role maminky. Jenže radost trvala pouhých sedm týdnů. Z toho, co se jí přihodilo, se nemůže dodnes vzpamatovat!

5 fotek
Laurie Woodrof se na svého prvorozeného synka Arthura velmi těšila. Ve 38. týdnu těhotenství však nastali komplikace a lékaři raději provedli císařský řez. Malý Arthrur se narodil předčasně. „Bála jsem se, zda se něco nestalo. Ale když jsem jej slyšela plakat, zněl jako malá myška. Byl maličkatý. Po pěti dnech jsme šli domů. Bylo to tak krásné dítě," rozpovídala se žena pro deník The Sun.

Bohužel její radost ze synka netrvala moc dlouho, a to pouhých sedm týdnů. V ten den probíhalo obvyklé kojení, ke kterému si lehla, protože se akorát cítila trochu unavená. Na chvíli však usnula. Po chvíli se probrala a byla v šoku. Na rameni jí leželo mrtvé dítě a nejevilo žádné známky života. V první moment jí blesklo hlavou, zda jej nezalehla. Pitevní zpráva však prokázala něco jiného, a sice to, že šlo o syndrom náhlého úmrtí. Jedná se o stav, kdy je miminko náhle nalezeno mrtvé bez souvislosti s nějakými předchozími projevy nemoci.

Pro milujícího rodiče snad nemůže být horší chvíle, než když musí hledět na své mrtvé dítě. Tak i Laurie stále nese úmrtí svého synka velmi těžce. Docházela k psychiatrovi i na hypnózu, byla jí předpsána antidepresiva. „Byl tak krásné a úžasné dítě. Právě se začal usmívat. Chtěla jsem se o něj starat celý život. Nemyslím si, že se ze smrti Arthura někdy vzpamatuji. Tak moc jsem ho milovala." V současné době jí však pomáhá, že začala pomáhat podobně postiženým rodičům a doufá, že se díky tomu dostane z toho nejhoršího.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROZRAZENO! Budou mít Jirka a Digi z Ulice miminko?

KONEČNĚ! Manžel Bětky z Ulice prozradil v exkluzivním rozhovoru pohlaví i jméno miminka

NÁDHERNÉ VIDEO: Dvouměsiční miminko odpoví mamince!

Autor: ham

Diskuze