Blesk zasažená holka - 3
Zdroj: facebook.com
hrdinka

Žena před rokem porodila po zasažení bleskem. Holčička má stále vlasy nabité elektřinou!

18. 7. 2014

Americký pár Ian Gordon a jeho přítelkyně Kendra Villanueva si vyšli na poklidnou procházku, která se záhy změnila v boj o život. Co se stalo?

5 fotek

Mladý pár se chtěl podívat na ohňostroj ke Dni nezávislosti Spojených států amerických, vše nasvědčovalo k nezapomenutelnému zážitku, když v tom se nebe zatáhlo a přišla bouřka. Pár se běžel schovat pod strom, záhy Kendru, která byla ve 38. týdnu těhotenství zasáhl blesk.

Ten zásahl poranil i jejího přítele a oba se svalili k zemi. Přivolaná záchranná služba okamžitě převezla ženu do nemocnice. Doktoři se totiž obávali o dítě, museli ho tak neprodleně přivést na svět císařským řezem.

Malá Kimberly Gordon se tak narodila o dva týdny dřív, ale ani po roce není v pořádku. Doktoři neví, zda bude schopná někdy mluvit a chodit jako normální dítě. Má problémy s polykáním, neumí se posadit a její vlásky jsou stále nabité statickou elektřinou.

„Je to takový náš Flash Gordon,“ říká maminka a naráží na superhrdinu, který po zásahu bleskem mohl běhat obrovskou rychlostí. „Tak doufáme, že bude také rychle běhat a zachrání svět,“ dodává její matka.

Autor:

Diskuze