Taylor-Anne Gallagher - 1
Zdroj: Twitter
Chudák muž

Žena poslala přítele, aby jí koupil nové legíny: Mělo to šílené následky!

11. 3. 2018

Když mladá žena poslala svého přítele, aby jí koupil pár nových legín, myslela si, že je to velmi snadný úkol. Skončilo to ale šíleně! Co jí nakonec donesl domů?

Pokud chcete něco udělat správně, udělejte to raději sami. Někdy je snazší, rychlejší a méně stresující, dělat si práci sám, protože i ten nejjednodušší úkol pro vás, může být absolutním minovým polem pro všechny ostatní.

Z toho se tvrdě ponaučila Taylor-Anne Gallagherová (22), která poslala svého přítele, aby jí koupil pár nových legín. Zdá se vám, že na tom není nic složitého? Ale ano!

Její přítel Tim Goddard se bez problémů dostal do obchodu, ale jakmile tam byl, postavil se k mnoha řadám různých legín a začal panikařit. Zanedlouho poslal Taylor zprávu a prosil o pomoc. Napsal: "Existuje mnoho typů legín. Nechápu potřebu osmi tisíc různých typů černých legín. Není divu, že počet žen s úzkostí je na vzestupu."

Dále napsal, že se aktuálně nachází na podlaze v podřepu a je zoufalý. „Pošli mi nápovědu,“ napsal dál. „Jsem v tomto obchodě už pět dní. Chybí mi slunce. Tay, miluju tě. Řekni své rodině, že i je miluji,“ pokračoval ve zprávách. I když neměl tušení, jaké legíny má koupit, neztrácet ve zprávách smysl pro humor.

Nakonec se úsilí ale vyplatilo! Taylor později zjistila, že se mu podařilo vybrat jí ty správné. Řekl: "Udělal jsem to, ale nejsem 100% přesvědčen, že nejsem ještě v kómatu." Taylor nyní jejich "nákupní" příběh sdílela na sociálních sítích a lidé lajkují Timův zoufalý pokus.

Autor: mk

Diskuze