Lucy Brown - 1
Zdroj: Profimedia
Držgrešle

CHUDÁK: Odmítla jít s nápadníkem na druhé rande! Reakce zhrzeného muže vás pobouří

15. 2. 2017

Občas se prostě stane, že se rande nepovede podle vašich představ a na druhé už prostě nejdete. To samé udělala i tato žena. Po reakci odmítnutého muže ale zůstala jako opařená.

4 fotky
Lucy Brown (38) pochází z Londýna a právě se rozešla s přítelem po tříletém vztahu. Na lásku ale nezanevřela a začala se seznamovat s potencionálními partnery na jedné i internetových seznamce. To, co se jí ale naposled stalo s jedním mužem, jí naprosto rozhodilo. Nevěděla, jestli se má sté příhodě mát nebo plakat.

Jednoho dne si Lucy vyrazila na rande s mužem, se kterým se potkala na internetu. Strávili spolu večer, ale vše se nevyvíjelo tak, jak si Lucy původně představovala. Proto když jí muž pozval na druhou schůzku, s díky ho odmítla. Jak se ale zdálo, nespokojený chlapík se s tím jen tak nesmířil a vyžadoval alespoň finanční kompenzaci.

Napsal Lucy zprávu, ve které ji vyčetl, že mu způsobila citovou újmu a že by byl rád, kdyby mu zaplatila alespoň polovinu nákladů, které za ten večer do rande investoval. Zprávu zakončil číslem účtu a variabilním symbolem. Lucy zůstala po přečtení zprávy jako opařená. Peníze prý divnému „nápadníkovi“ odeslala, neodpustila si ale pěkně uštěpačnou poznámku na jeho adresu. Stalo se vám někdy něco podobně šíleného?

Autor: mic

Diskuze