Mandi Benson - 1
Zdroj: YouTube.com
Pronásledována minulostí

Ženu před 23 lety znásilnili. Až nyní se dostavily následky! Co to s ní udělalo, je naprosto děsivé

5. 12. 2017

Když bylo dovjnásobné matce 14 let, byla znásilněna. Celý život vše držela v tajemství. Až nyní ve 37 letech se u ní začaly projevovat následky. Co to s ní udělalo, je šílené!

Dvojnásobná matka Mandi Benson téměř úplně ochrnula, když ji ve 14 letech znásilnili. Hrůzného činu byla obětí před téměř dvaceti lety. O útoku nikomu nikdy neřekla, až do té doby, než jí bylo 31 let. Vše tedy zůstalo na velmi dlouhou dobu utajeno. Na začátku tohoto roku však Mandi začaly obtěžovat zdravotní potíže. Před tím zdravá, třiceti sedmiletá žena, začala mít tiky, viděla dvojmo a ztrácela rovnováhu.

Byla přesvědčená, že trpí ranou Parkinsonovou chorobou. Později u ní však byla diagnostikována funkční neurologická porucha, která postihuje mozek. Doktoři ženě oznámili, že poruchu s největší pravděpodobností způsobilo těžké trauma v určité části jejího života. Mandi si ihned uvědomila, že za tím stojí znásilnění.

Mandi o útoku velmi dlouho nikomu neřekla, dusila to v sobě celou dobu. „Nikdy jsem nemluvila o svých pocitech. Byla jsem tvrdá holka, která nikdy nedávala najevo emoce, ale byla to jen přetvářka. V nitru jsem byla velmi citlivá. Vše jsem držela pod pokličkou a to se projevilo na mé nemoci. Je to varování pro ostatní. Vyrovnejte se s věcmi dříve, než vás ještě více zasáhnou,“ prohlásila dvojnásobná matka. V důsledku některé dny nemůže vůbec chodit a má problémy se zrakem.

Autor: pet

Diskuze