Žena našla na pláži příšeru - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Fuj!

Žena myslela že na pláži leží velký kus dřeva: Když ale přišla blíž, co uviděla, ji pořádně vyděsilo! FOTO

13. 2. 2018

Žena šla se psem na procházku po pláži, když v tom uviděla kus dřeva. Jakmile přišla blíž, zděsila se, co vidí! Bylo to naprosto odporné.

4 fotky
Sherry Simmons (47) šla na obvyklou procházku se psem na pláž Mulambi v australském Queenslandu. V tom uviděla velký kus drževa. Když ale přišla blíž, to co uviděla, ji pořádně vyděsilo.

Nešlo o kus dřeva, ale o zvláštního "tvora" bez očí. "Šťouchla jsem do toho klackem. Bylo to měkké. Na jednom konci to vypadalo jako noha, ale druhá část zase jako ploutev," uvedla Sherry, která nález nedokázala identifikovat. "Kdybych s sebou neměla svého psa, prozkoumala bych to líp," dodala.

Kontaktovala pracovníky z mořského parku, protože si mysleli, že jde o dugonga. Vědci z oddělení životního prostředí z Quennslandu však tvrdí, že to není pravděpodobné. Podle nich může jít o žraločí játra, ale jelikož nemají objekt k dispozici, nedokáží to najisto říct.

"Mrtvé zvíře na fotografii vypadá jako mořský savec. Ale kvůli rozkladu a omezeným informacím je obtížné určit, jaký druh to je. Naši zaměstnanci prohledali pláž, ale už po ostatcích nenašli ani stopu, pravděpodobně je odplavil příliv," vysvětlil mluvčí.

Autor: mk

Diskuze