Žena zachránila psa
Zdroj: Twitter
Odporný čin

ODPORNÉ: Muž na ulici krutě týral malého chlupatého pejska! Odvážná žena nebojácně zakročila

15. 3. 2017

Žena byla na procházce, když si všimla svalnatého muže v tílku. Ten své svaly bohužel nevyužíval ke sportovní aktivitě, ale k neskutečně ubohému a nechutnému týrání malého pejska! Co mu udělal?

Malý chundelatý a dost věděšeně tvářící se pes byl zachycen na fotografii ženy, která si všimla na procházce neobvyklého zacházení. Pejsek nešel vedle svého majitele, ale byl hrubě nesen za svou srst! Žena projevila kuráž a rozhodla se, že ho upozorní na to, že takhle se přece k pejskovi chovat nemá. Jenže jak už to většinou bývá, se zlou potázala. Muž jí odsekl, ať se stará sama o sebe a dá mu pokoj.

To je však odpověď, se kterou si každý zodpovědný a starostlivý člověk jen tak nesmíří. Stejně jako tato žena se nenechala tyranem odradit. Zavolala policii, ta okamžitě přijela a muž byl zadržen za násilí na zvířatech. Pes putoval do útulku a děsivé fotky se po hrůzném zážitku rozhodla žena sdílet na internetu.

Zachránkyně, která prokázala dostatek statečnosti a zachránila pejska před dalšími bezcitnými způsoby svého majitele, sklidila zaslouženě velké uznání. Stejně tak pejskovi je v útulku věnováno dostatek péče a dobrého zacházení. Tak snad se brzy dočká nového milujícího majitele. Zasloužil by si to!


 

Autor: ham

Diskuze