Jill Sharp - 1
Zdroj: Twitter
Posedlá stalkerka

Roky tvrdila, že má přítele, kterého si vyhlédla na internetu. Chudák vůbec netušil, jak jeho fotky zneužívá

9. 2. 2017

Tato žena celé čtyři roky tvrdila, že má vztah s jedním mužem a přidávala na internet jejich společné fotky z dovolených. Něco ale jejím známým na tom vztahu nesedělo. Pak všichni zjistili, že muž z fotek vůbec o ničem neví. Jak je to možné?

4 fotky
Tento případ je jedním z nejšílenějších případů posedlosti vůbec. Jill Sharp je žena, která celé čtyři roky přede všemi předstírala, že má partnera. Na tom by ještě nebylo nic až tolik divného, kdyby si s ním pravidelně nepřidávala na internet fotky z jejich společných dovolených. Vypadalo to, že šťastný páreček spolu objel půlku světa. Všechno ale bylo úplně jinak.

Muž na fotografiích byl skutečný. Jmenoval se Graham McQuet a opravdu se svou snoubenkou cestoval po různých zemích světa. Nicméně tou snoubenkou nebyla Jill, ale Marianne Stirling. Podle všeho si Jill našla svého vysněného Grahama na sociálních sítích a sledovala ho. Pokaždé, když muž někam vyrazil se svou opravdovou snoubenkou, Jill tam jela také a vyfotila se na stejném místě jako oni. Posléze vytvořila pomocí Photoshopu společný snímek s Grahamem.

Jill si dokonce vytvářela fiktivní konverzace se svým „přítelem“. Potom to ale začalo být všem jejím známým divné. Sociální sítě byly přehlceny různými zážitky, ale s „panem dokonalým“ se nikdy nesetkali. Podařilo se jim Grahama vyhledat a o všem ho informovat. Ten samozřejmě vůbec nic netušil a z celé situace byl v šoku. Následně uvědomil policii, a ta zahájila vyšetřování. Je to až děsivé, jak někdo může být někým takhle posedlý, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze