Carl Thompson
Zdroj: Profimedia
Poslední sousto

Zemřel nejtlustší muž světa. Jak v den smrti 412kg vážící tlouštík vypadal?

Aktualizováno 22.6. 2015 15:01

Nejtlustší muž světa Carl Thompson podlehl ve třiatřiceti letech žravému přejídání. Cvalík přes rok nevyšel z domu, kde svůj žal zajídal fastfoody a čokoládou. Co se kdysi hubenému Angličanovi přihodilo?

6 fotek
Mladý Brit vážící spíše jako menší koník, než muž v Kristovech letech, se stal nejtlustším mužem světa poté, co jeho předchůdce Paul Mason zhubnul na 318kg. Kvůli své nadváze Carl nebyl schopen vycházet z domu, a tak spíše v posledních dnech svého života živořil jako ryba na suchu.

Carl si ještě včera objednal jablečný koláč a zmrzlinu. Sladkostí se však nedočkal, neboť jeho srdce těžkou obezitu už nevydrželo.

Tlouštík však nebyl odmalička metráčkem. Do podoby velryby se začal formovat až v posledních třech letech, kdy svůj smutek nad ztrátou matky kompenzoval jídlem.

Pizzu, čínu či sladkosti si Brit objednával donáškovou službou a žil ze sociálních dávek. Dokonce denně utratil přes 400Kč jen za čokoládu, díky které zkonzumoval přes 10 tisíc kalorií denně, přičemž muž po třicítce by měl spořádat jídlo kolem 2400 kcal.

Carlovi svědomí nejspíše našeptávalo, že svému tělu nedělá dvakrát dobře a na konci minulého roku svůj smutný příběh zveřejnil. Dostal mnoho nabídek pomoci, avšak šťastného konce se už nedožil.

Autor: nk

Diskuze