Zdroj: Prásk!
Přes den lékař, v noci domácí hospodyňka

Ze soukromí plastického chirurga Mešťáka: Po rozvodu se nějakou dobu staral sám o syna a vyřezával mu pihy!

1. 3. 2018

Jan Městák je naším nejznámějším plastickým chirurgem! Při konzultaci ho viděli snad všichni, ale nás zajímalo něco víc. Marcela Tomčíková s ním trávila několik dní, aby zjistila, co stojí za jménem Měšták - které má už svého neméně úspěšného pokračovatele v jeho synovi.

Mají stejný nos, stejný pohled, stejně sedí, mají i stejně otevřené a dobrotivé srdce a šikovné ruce! Ted spolu často operují! Syn Ondra, kterého má docent z prvního manželství a o kterého se od jeho třinácti let sám staral, se vydal ve šlépějích zkušeného táty! Táta přes den klidně i deset hodin operoval, v noci pak vařil, žehlil a obstarával domácnost. Po rozvodu úplně sám.

Jenže nést jméno Měšták může být jak výhodou, která otevírá dveře, tak i pořádným břemenem! Chirurgickým zákrokům říká Jan Měšták pohlazení. Když si s ním povídáte, cítíte, že mu vždy jde o něco víc než jen něco odoperovat nebo přešít. Pacienti o něm tvrdí, že má léčitelské schopnosti, pod jeho rukama se prý zmírňuje krvácení. Spí méně než pět hodin denně a stíhá i přednášet...

Co ještě na sebe chirurgické duo, otec a syn Mešťákovi, prásklo, se podívejte v následující reportáži!
 

Autor: bin

Diskuze