Pavla Tomicová
Zdroj: TV Nova / Facebook
Stejně je nejlepší

ZE SOUKROMÍ: Jak dobře znáte představitelku Simony Hložánkové? Některá fakta vás asi překvapí

28. 12. 2016

Herečku Pavlu Tomicovou (54) znáte z Ulice jako ztřeštěnou kadeřnici Simonu. Co ale všechno víte o samotné představitelce?

8 fotek
Kdo by v Ulici neměl rád Simonu Pavlicovou - tedy vlastně Hložánkovou? Postava Simony je sice velká zmatkářka a když se pro něco nadchne, je s ní až k nevydržení, ale její stále dobrá nálada a pozitivní přístup k životu dostanou každého! Věděli jste ale o herečce Pavle Tomicové tyto zajímavosti?

1. Ačkoliv je skvělá herečka, režiséři ji dlouho přehlíželi. První úspěch přišel až v roce 2003, kde si zahrála roli psycholožky Kulkové ve filmu Nuda V Brně.

2. Pavla Tomicová má slavného manžela - je provdaná za herce Ondřeje Malého, který dokonce dostal cenu Českého lva.

3. Pavla má vystudovanou střední pedagogickou. Jeden rok v mateřské školce opravdu pracovala, než se dostala na DAMU, kde studovala na katedře loukařtství.

4. Herečka se úředně nejmenuje Tomicová, nýbrž Malá - po svatbě si vzala manželovo jméno.

5. Představitelka Simony je podruhé vdaná. Její první manžel byl homosexuál. Má s ním syna Adama.

6. V seriálu Ulice hraje Pavly sestra Naděžda Chroboková-Tomicová, kterou znají diváci jako zákeřnou podnikatelku Květu, majitelku hospody U Jindřicha.

7. V Ulici se objevil i syn Adam, ačkoliv se herectví nevěnuje, zahrál si v jedné epizodě kurýra, který přinesl Simoně zásilku.

8. V seriálu si též zahrála herečky dcera Anežka ze druhého manželství. Ta si v kadeřnictví zahrála na malou drzou zákaznici.

Autor: bin

Diskuze