Dar z nebes
Zdroj: Twitter
Dobrý skutek v Brazílii

Ze smetiště k luxusu: Neuvěřitelný nález v odpadcích změnil mladé mamince život!

Aktualizováno 22.6. 2015 18:48

Manžela jí zavřeli do vězení, ona skončila s malým synem na ulici. Mladá maminka se ocitla v sociální tísni až do té doby, kdy v odpadcích vyhrabala vstupenku do luxusního života.

Není nad to, když si za životního partnera a otce svého dítěte vyberete drogového dealera. Láska hory přenáší, ale v případě, že vám hlavu rodinu a chodící kasičku zavřou do vězení, je láska na dvě věci.

To se stalo třiadvacetileté ženě z Brazílie, která zůstala doslova na ulici se svým malým synem. Bída ji dohnala do situace, kdy obstarávala sobě a dítěti potravu přímo na smetišti.

Náhoda či dar z nebes spadl Aně dos Santos de Cruz přímo pod nos, lépe řečeno k rukám, když v odpadcích našla záhadnou obálku.

Kvůli pašování drog bude její manžel Mauricius zavřen na 15 let ve vězení, o finanční zázemí se však postarala snad moc vyšší, když seslala Aně čtvrt milionu korun.

Přesně tolik bylo v obálce s dopisem, který byl adresován nemocnici, přesněji charitě na léčbu rakoviny.

Přestože téměř umírala hlady, mladá matka obálku ze smetiště donesla do nemocnice, kam byla původně adresována. Rázem se ze ženy stala hrdinka s velkorysým srdcem, která i tak velkou částku vrátila zpět, přestože by ji v mnoha případech potřebovala více než ostatní. "Nemocní lidé ty peníze potřebují ještě víc než já," řekla.

Z Any se stala celebrita, rozdává autogramy a dokonce dostala novou pracovní příležitost - nafotit reklamní kampaň.

Autor: nk

Diskuze