Ondřej Koptík - 14
Zdroj: facebook.com
Smutný příběh

Že se nestydí: Ondřej Koptík je lačný po penězích! Kam až byl ochoten zajít?

21. 9. 2017

Poslední dny zažívá Hana Gregorová (65) peklo! Poslala k vodě svého o jednatřicet let mladšího přítele Ondřeje Koptíka (34). Ten má ale jasno – Hanu chce za každých okolností zpět!

Oplzlé básničky, intimní fotografie, prošení u hrobu Radka Brzobohatého (†79) a další šílenosti v režii Ondřeje Koptíka otřásly v posledních dnech celou republikou. Po rozchodu s Gregorovou Ondřejovi zbyla jen prázdná náruč!

Údajně za všechno může jeho závislost na drogách, kterou Hana ne a ne překousnout. A není divu! Že mladý milovník na vdovu po Radku Brzobohatém skutečně nemůže zapomenout, se snaží dokázat i na sociálních sítích, kde vystavuje jejich společné zamilované fotografie a své lásce píše dokonce erotické básně, které jsou občas opravdu za hranou.

Koptík má vše ale dokonale promyšlené a jde mu především o peníze! Co za rozhovor požaduje? To se dozvíte už dnes večer v Prásku! Dále uvidíte také další sobotní proměnu Tvojí tváře, dozvíte se, jak je na tom se zdravím Jiří Pomeje, a těšit se můžete i na reportáž o Agátě Prachařové, která nedávno porodila svého druhého potomka. 

Prásk! startuje již dnes od 21.35 na Nově! Tak se nezapomeňte dívat.

Autor: niž

Diskuze