Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Jako z pohádky

ZE DNA NA VRCHOL: V čem vyrůstaly nejznámější celebrity? Budete se divit!

3. 9. 2017

Teď jsou slavní, bohatí a žijí si v nepředstavitelném luxusu. Mají domy za miliony a rozhazují své peníze. Ne vždy tomu ale tak bylo. Zajímá vás, v jakých domech vyrůstaly české, ale i největší světové celebrity? Kdo čeká přepychové domy, bude pořádně překvapen.

Nejznámější a nejúspěšnější rappeři světa často pochází  z okraje společnosti. Příkladem je i  současný partner zpěvačky Dary Rolins - Patrik Rytmus Vrbovský.  Vyrůstal v nuzných podmínkách na slovenském sídlišti a na účtě měl nulu. Postupně se ale vypracoval, jezdí v luxusních autech a s Darou si společně postavili přepychovou vilu v Tuchoměřicích. 

Také zlatá Slavice Lucie Bílá je názorným příkladem, jak se ze skromného příbytku dostat do luxusní vily. Z domu v Otvovicích, který je na spadnutí,  se dostala jen o pár stovek metrů dál - do svého paláce! Ten začala stavět v roce 2004 a splnila si tak svůj sen vrátit se na místo svého dětství. Její rodná víska ji rozhodně není lhostejná a to naznačuje i to, že se rozhodla zachránit společenské dění koupí tamního kulturního domu. 

A jaké další celebrity se dostaly ze dna na vrchol a žijí si dnes blaze? Na to se podívejte v následujícím videu!
 

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama